Alaeddin Yavaşça Kültür Merkezinde düzenlenen programda, partililer ve vatandaşlar salona sığmayınca programı izlemek isteyen partililer ve vatandaşlar ayakta kalmak zorunda kaldılar.
Cuma günü öğleden sonra düzenlenen Aday tanıtım toplantısına AK Parti Kilis Milletvekili A. Salih Dal, Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Kilis Belediye Başkan Adayı Ecz. Reşit Polat, AK Parti Kilis İl Başkanı Serhan Diyarbakırlı, ilçe Belediye Başkan Adayları ile partililer ve vatandaşlar katıldı.
AK Partinin bir dava Partisi olduğunu dile getiren İl Başkanı Serhan Diyarbakırlı yaptığı konuşmada; “31 Mart seçimleri için sahadayız. Canla başla çalışıyoruz. Yeniden Kilis Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmak için sahadayız. Bizler davamızın emrinde her zaman var olmaya dün olduğu gibi bugünde ve yarında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Yeni gelmedik geri geldik diyen Kilis Belediye Başkan Adayı Ecz. Reşit Polat ise yaptığı konuşmada; “Salonu hınca hınç bir şekilde dolduran sizlere sonsuz teşekkür ediyorum. Partimizde çeşitli görevler aldım. Şimdi Belediye Başkan Adaylığı görevi bizlere nasip oldu. Kilis’i daha yaşanabilir şehir haline dönüştürmek için Türkiye Yüzyılı şehirleri arasına Kilis’imizi katmak için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Cumhurbaşkanımız durup dinlenmeden Ülkemiz için Milletimiz için çalışıyor diyen AK Parti Genel başkan Yardımcısı Ömer Çelik ise yaptığı konuşmada; “Kilis’e ilk girdiğimde salonun durumunu sormuştum. Arkadaşlarım bana salon hınca hınç dolu dediklerinde hele hele kadınlarımızın salonu doldurduğunu söylediklerinde işte tamam Kilis işi bitirmiştir dedim.
Cumhurbaşkanımız Ülkemiz için Milletimiz için çalışmaya devam ediyor. Bizlerde Kilis’ten çok çalışarak seçimlerde en yüksek oyu alarak Sayın Cumhurbaşkanımıza müjdeli haberi vereceğiz inşallah. Kilis 14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde AK Partimize olan desteğini her zaman ki gibi yineledi. Şimdi sırada 31 mart seçimleri var. 31 Mart seçimlerinde seçimi yeniden kazanarak Kilis’imize hizmet getirmeye devam edeceğiz” dedi.
Aday tanıtım programında ayrıca Kilis Belediyesinin Merhum Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut için Fatiha okunurken, Kilis Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Servet Ramazan’a verdiği emekler için teşekkür edildi.

Bir yanıt yazın