AK Parti Kilis Kadın Kolları teşkilatı 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda toplantılar yapıyor ziyaretlerde bulunuyor,  programları çerçevesinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

“Bu kutlu gönül yolculuğu, ilelebet sürecek”

AK Kadınların masada, sahada yoğun bir tempoda çalışma sürdürdüklerini belirten AK Parti Kadın kolları başkanı Gönül Öztin Her kapıyı çalmak, her gönüle girmek için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı değerlendirdik. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın meşalesini yaktığı, milletimizin bağrına basarak büyüttüğü bu kutlu gönül yolculuğu, ilelebet sürecek.” ifadelerinde bulundu.

31 Mart yerel seçim çalışmaları  kapsamında çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade eden Öztin, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu zorlu yolculukta Türkiye sevdamızla kilis için çalışıyoruz. kadın kolları teşkilatımız mahalle mahalle sokakak sokak, kapı kapı gezerek Kilisli kadınlarımızın ihtiyaçlarını sorarak dertleri çözüm üretecek tek parti AK Parti ve AK Belediyecilik olduğunu söylüyoruz. ” dedi.‘

Bir yanıt yazın