AK Parti Kilis il Başkanı Serhan Diyarbakırlı 21 Mart 2024 tarihinde Cumhuriyet meydanında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge tüm Kilisli hemşerilerimi davet ediyorum dedi.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde son 10 güne girilirken Siyasi partilerde ki hareketlilik zirveye ulaşmış bulunmakta.
Kilis’te en hareketli olan partilerden birisi olan AK Parti’de ise Perşembe günü yapılacak olan mitingin hazırlıkları hafta başından itibaren devam etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Mart 2024 tarihinde öğleden sonra Kilis’e geleceği ve mitinge katılacağı belirtilirken AK Parti Kilis il başkanı Serhan Diyarbakırlı yaptığı açıklamada; “21 Mart Perşembe günü Kilis’imiz’de Dünya Liderimizi ağırlayacağız. Devasa büyüklükte muhteşem bir mitingimiz olacak inşallah. Cumhurbaşkanımız burada Kilisli hemşerilerimize seslenecek. 31 Mart seçimlerinde yeniden tarih yazacağız. 21 Mart Perşembe günü Cumhuriyet Meydanında yapacağımız Büyük Kilis mitingine tüm Kilisli hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın