Kilis hafta sonu meydana gelen asayiş olayları
İş Kazası
Ekrem Çetin Mahallesi’nde Müşteki (E.A.), ikametinde spiral ile parke kestiği sırada, spiralin sağ el başparmak hariç dört parmağını kesmesi neticesi yaralandığını beyan etmiştir.
Kasten Yaralama- Hakaret
Ekrem Çetin Mahallesi’nde Müşteki şüpheli (H.K.) ile şüpheli müşteki (H.K.) isimli şahıslar arasında darp ve hakaret olayı meydana gelmiştir. (
Tehdit-Hakaret- Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma
Öncüpınar Mahallesi’nde Müşteki şüpheli (O.B.), babası müşteki şüpheli (H.B.)’nin kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu belirterek polis merkezine müracaatta bulunmuştur.
Mala Zarar Verme
Yaşar Aktürk Mahallesi’nde Müşteki (B.C.), aralarında husumet bulunan şüpheli (M.G.) isimli şahsın yönlendirmesiyle, şüpheli (H.A.) isimli şahsın 79 plaka sayılı aracına zarar verdiğini beyanla polis merkezine müracaatta bulunmuş, gözaltına alınan şüpheliler, mevcutlu olarak hazır edildiği adli mercilerce, (M.G.) serbest bırakılmış, (H.A.) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.
Taksirle Yaralama
Kanuni Sultan Süleyman Mahallesi’nde Mağdur şüpheli (M.Ç.), kullanmış olduğu 79 plaka sayılı motosikletle yaya olan mağdur (M.E.) isimli çocuğa çarpması neticesi her iki şahısta hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır.
Kasten Yaralama- Tehdit- Hakaret
Namık Ünler Paşa Mahallesi’nde Müştekiler (S.Ö.), (A.Ö.) ve mağdur (F.Ö.), şüpheli (F.Ö.) isimli şahsın, kendilerini darp ederek, kendilerine tehdit ve hakarette bulunduğunu belirterek polis merkezine müracaatta bulunmuş, gözaltına alınan şüpheli, mevcutlu olarak hazır edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

Bir yanıt yazın