Milletimiz, en zor şartlara ve içinde bulunulan bütün imkansızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü İstiklal mücadelesini zaferle neticelendiren bir millettir.

Kilis AK Parti Milletvekili Ahmet Salih Dal yayınladığı mesajında; Bu eşsiz zafer üzerinde yükselen Cumhuriyetimiz hiç kuşkusuz ebediyen yaşayacaktır. Devraldığımız bu değerli mirası, her geçen gün daha da güçlendirerek Türkiye‘yi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün işaret ettiği muasır medeniyetlerin ötesine taşımaya kararlıyız.

Hedeflerimiz doğrultusunda çok daha büyük mesafeler kat ederek Cumhuriyetimizi güçlendireceğimize olan inancımızla29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, tüm vatandaşlarımı sevgiyle selamlıyorum.

Bir cevap yazın